Ettin Občasník

ettin občasník

Všetko sa to začalo v bazéne. Divné, ja viem. Ale každá z nás má činnosť, pri ktorej sa jej najlepšie rozmýšľa. Pre mňa je to plávanie. Pred pár rokmi som sa presťahovala do Kalifornie a celé doobedia som mala voľné. Začala som teda plávať a premýšľať, čo ďalej. Nachádzala som sa v tom bode, kedy som nevedela, čo bude ďalej. Dokončila som školu, odsťahovala som sa z domu (a keďže nerobím nič polovičato, tak aj z kontinentu) a nebola som si istá, kam môj život bude smerovať ďalej.

A tak som plávala. A snívala. Nápadov som mala mnoho, ale naisto som vedela len to, že sa chcem vrátiť na Slovensko. V tomto období som sa ešte viacej ponorila do krásneho a divokého sveta ženských webov, samozrejme tých amerických. Všimla som si, že majú tendenciu vybáčať z mainstreamu a zaoberať sa vecami, ktoré baby v mojom veku naozaj zaujímajú. Nepoznala som žiadny takto ladený slovenský web a napadlo ma, že by bolo super takéto niečo spraviť, upraviť na naše podmienky a zachytiť skúsenosti dievčat na Slovensku.

Čakala ma však ešte dlhá cesta. Na nápad som zabudla. Možno preto, že som si neverila, možno preto, že mi život hodil do cesty iné výzvy. Prešlo pár rokov a vznikla príležitosť vytvoriť web pre mladé baby. Zrazu som si spomenula, že som once upon a time nad niečím podobným uvažovala. A tak sa začal proces, ktorého výsledkom je sedmoKRÁSKY Mag. Najúžasnejším z celej tejto šialenej jazdy pre mňa je, že to už dávno nie je len môj sen. Pridali sa ku mne ľudia, ktorí mi pomáhali celým procesom, sedmoKRÁSKY, ktoré pre vás denne píšu, a v neposlednom rade vy, milé sedmoKRÁSKY, ktoré nás v našom snažení každý deň podporujete, čítate a dávate nám spätnú väzbu, aby sme boli ešte lepšie.

To, že chceme byť úprimné a iné, sa odráža v celom našom snažení. Preto ste si mohli prečítať napríklad aj článok o tom, aké je to seknúť s tabletkami, že ideálny job sa môže ideálnym len zdať, alebo aké je to presťahovať sa na Island.

Na tento víkend sme pre vás pripravili ďalší zoznam, tentokrát filmový. Budúci týždeň sa môžete tešiť na články o jednom legendárnom páre a ich epickej láske, dáme vám návod na najlepšiu domácu pleťovú masku na svete a poradíme, ako sa nezblázniť z home office.

Milé sedmoKRÁSKY, prajem vám, aby sa vám tiež splnili sny. Je to ten najúžasnejší pocit na svete a ďakujem vám, že snívate tento sedmoKRÁSKOVÝ sen s nami!

Vaša sedmoKRÁSKA

Etta Henri

Facebook Comments
Written By

Etta je tvor tvorivý a to na všetky strany. Ak netvorí, oddychuje s knihou v ruke, alebo pozerá South Park. Oh, a je živá Daria. Alebo by chcela byť?