Playlist na víkend: „Já v tvém věku protancoval na plese troje střevíce“ Vol. 1

playlist II

Aaaach tie spontánne večierky, tie besiedky, po ktorých ráno bolí hlava, tie nikdy nekončiace pááárty! Áno, presne tak, život ako parketový lev.

Dobrá párty si okrem nového trička, výrazného rúžu a plnej ploskačky v tajnom vrecku vyžaduje aj nadupaný playlist. Dnes do vášho života prinesiem trošku elektroniky, sedmoKRÁSKY. Nech je na čo hádzať hrivou.

THE CHEMICAL BROTHERS – HEY BOY HEY GIRL

Tak na rozbeh, vec, ktorá nenechá ani jedny boky v kľude

LIL KLEINE & RONNIE FLEX – DRANK & DRUGS

Nehovor, že ťa to nedostalo tak ako mňa. V tvojom obľúbenom bare ti to určite radi pustia a ty kľudne môžeš vyliezť na stolný futbal uprostred napínavého zápasu a tak roztancovať celý klub. Príhoda zo života.

THE PRODIGY – OUT OF SPACE

Začiatok, ktorý určite pozná väčšina tvojich kamošov, vrátane teba. A ak náhodou nie, tak šup, už to púšťaj, veď to je PRODIGY, preboha!

JOHN B – NUMBERS (Camo & Krooked Remix)

Nie každý je fanúšikom DnB, viem, však treba mu dať aspoň šancu. Môžeš si doma púšťať Jazz z platní ako ja, ale na festivaloch to „dramáčovému stejdžu“ nedarujem.

BURAKA SOM SISTEMA – KALEMBA

Toto je strašne dobré, veď uznaj.

KADEBOSTANY – THE EAGLE

Ak sa ti niekedy podarí zastihnúť túto hudobnú zostavičku naživo, budeš šťastný človek. Na pódiu robia neskutočný bordel!

CHASE AND STATUS – NO PROBLEM

Lebo keď ti toto zahrajú, nemôžeš mať žiaden problém.

KREYSHAWN – GO HARD

Na svoju obhajobu, viem o sebe, že som fanúšik trošku zvláštnej hudby. Určite si aj ty spájaš zážitky s hudbou. Za toto fakt nemôžem! Ale GO HARD!!!

PANJABI MC – JOGI

A najlepšie 4x za sebou!

PENDULUM – TARANTULA

Číslo 10 by asi mala byť čerešnička na torte. Zvažovala som, čo sem zaradím. Prv než som začala byť aktívny párty lev, som tiež moc neinklinovala k elektronike, prišlo to až časom, keď som zistila, že hudba tohto charakteru vo mne prebúdza veľmi pozitívnu energiu, hlave keď sa chcem baviť. Tu je môj posledný top elektronický párty hit.

Facebook Comments
Tags from the story
, ,
Written By

Miluje mačky a ako ony, mačkuje sa celé dni a keď zatúži po zmene, vyrazí do ulíc. Miluje spontánne momenty, dobré jedlo a čierno – biele fotografie.