Ettin občasník: motivácia je sranda vec

ettin občasník

Milé sedmoKRÁSKY,

motivácia je vám sranda vec. Potrebujeme ju, aby sme boli aktívne, produktívne a len tak nehnili na gauči pri nejakom seriáli celý deň (aj keď povedzme si na rovinu, taký malý seriálový maratón nikdy nie je zlý). Určite vás motivujú rôzne veci: chcete sa mať lepšie, byť zdravšie a šťastnejšie, poprípade na vás čaká nejaká odmena. Lenže motivácia môže prameniť aj z nesprávnych zdrojov alebo sa môže jednať o bohapustý nátlak. Pamätajte, že ste to vy, ktoré si vyberáte svoju motiváciu. Nedajte sa zlákať nesprávnymi dôvodmi. Buďte pevné, choďte si za tým, čo chcete, a plňte si sny, tie vaše a po svojom.

V nadchádzajúcom týždni sa články na sedmoKRÁSKACH budú niesť v podobnom duchu. Little Marmot vám povie, aké to je, keď ste premotivované a mozog už nestíha. Susinnon vám zase napíše o tom, ako sa človek s úzkosťou musí neprestajne motivovať, aby zvládol bežné veci. AllexAttack si zoberie na mušku motivačné citáty, ktoré sú, povedzme si na rovinu, väčšinou bludy. Môžete sa tiež tešiť na ďalšie pokračovanie Zuzinej Islandskej Ságy a druhý diel Hudobného Movielistu.

Minulú nedeľu sme spustili novú rubriku Maličke(j) Príbehy. V tejto rubrike vám Drzá Maličká bude písať o tom, že nie je všetko o dúhach a jednorožcoch. Povedzme, že je to taká vtipná dávka reality :). Drzá Maličká má svojský humor (ona ho volá príšerný), takže si spolu s nami môžete naordinovať vtipnú nedeľnú chvíľku, určite to neoľutujete :)

Už nejakú chvíľku nás môžete sledovať na instagrame. Ak ste tak ešte neurobili, šup SEM! Náš instagram je všetko, čo čakáte, a omnoho viac :)

Prajem vám, milé sedmoKRÁSKY, príjemný víkend. Keďže má sedmoKRÁSKY Mag túto nedeľu už mesiac (jupí!), ja ho strávim oslavne, s priateľmi, rodinou, a možno vtesnám aj nejaký seriálový maratón :)

Vaša sedmoKRÁSKA

Etta Henri

Facebook Comments
Written By

Etta je tvor tvorivý a to na všetky strany. Ak netvorí, oddychuje s knihou v ruke, alebo pozerá South Park. Oh, a je živá Daria. Alebo by chcela byť?