Osudové priateľstvá najlepších kamošiek

óda-na-priateľstvo-1170x1508

Osudové stretnutia si môžeme vyložiť z rôznych uhlov, napríklad muži, známe osobnosti, ale môj uhol sa zakladá na priateľstvách. Muži tu boli, sú, aj budú, ale kamošky (aspoň tie osudové) sú tu navždy.

Pamätáte si, ako sme chodili v škôlke spávať? Veci sme si odložili na malé stoličky, ktoré boli postavené v jednom dlhom rade, poukladali sme si na ne oblečko a len v tielkach a gaťuškách sme prebehovali do spacej izby, kde sme si dali pyžamko.

Pamätám si, akoby to bolo včera, že som sa vyzliekla a nemala som ani tielko, ani tie gaťušky (vždy som sa vedela obliecť do spoločnosti :) ). Zachránila ma Zuzka a Veronika. Jedna išla predo mnou a druhá za mnou, aby ma nikto nevidel. Sú so mnou dodnes, síce už to nie je ideálne a už sa viac venujú rodinkám, ale stále ich ľúbim a budem im vďačná, že mi kryli „chrbát“.

Určite viete, že základka je strašná. Ten chce byť lepší ako ten druhý a tá sa baví s tou, tak sa nemôže baviť s treťou, a podobné priateľstvá. Mala som toho dosť. Väčšinou som bola kamoška s kamošmi. Chalani toto neriešili a bol kľud. Zo strednej ich zostalo pár, no vysoká priniesla to, za čo som najviac vďačná. Na vysokej prišli tie pravé priateľstvá. Jednak máme viacej rozumu, jednak alkohol zbližuje :)

Takto som stretla aj moje (vaše) Sedmokrásky! Ani neviem, kedy to začalo, ale dobre, že sa tak stalo. :) Sme na totálku odlišné. Jedna je workoholička, ktorá sa neopaľuje a má snehobielu pokožku vhodnú do novej Disneyovky. Počúva hudbu, ktorej nerozumiem, a číta také články na webe, o ktorých nevie 98 % populácie. Druhá má chlapa v hudobnom priemysle, čiže veľa koncertov a párty (o tejto hudbe tiež neviem ani fň), neje mäso, pozerá dokumentárne filmy a slovo „ty kokos“ povie v priemere 276x denne. :) Čo sa týka mňa, mám rada hiphop a rap, cítim sa medzi nimi do blond, v živote som neprečítala toľko kníh ako ony dve a aj keby chcem, už to asi nestíham. Na slnko chodím výhradne s Nubianom 5 a keby môžem, tak panenku mám každý deň.

Týmto len poukazujem na to, že sme každá iná. Diametrálne odlišná. A aj tak sme spolu. A tieto ženy rozhodne nie sú všetky v mojom živote. Mám ich oveľa viac. Niekto má len jedného naj kamoša, ja ich mám niekoľko a som za to vďačná. Moje soulmates žijú v Amerike, v Španielsku aj v Austrálii. Nie je možné byť s nimi, ale sú tam.

„Priatelia sú ako hviezdy, aj keď ich dlho nevidíš, tak vieš, že ich nájdeš na Facebooku.“ :)

CarpeDiem

Venované všetkým mojim ženám, nedám vás za nič!

Facebook Comments
Tags from the story
, ,
Written By

Rada maľuje, tancuje, píše, hrá na klavír a cestuje. Momentálne žije na opačnom konci sveta, ale vždy vie, kde je jej domov.